Nové projekty

Podporiť

Nová šanca

Slavomír Dlubač

Moje životné plány boli úplne iné. Pred 6 rokmi manželka po závažnej mozgovej príhode ostala na invalidnom vozíku. Ja som musel pracovať za dvoch. Vyčerpanie a stres si bohužiaľ vybrali krutú daň a po pol ...

Podporiť

Drôt a šúpolie mi zmenili život

Hana Rechtoríková

Pred 4 rokmi som bola reprezentovať Slovensko vo Francúzsku, keď sa mi splnil môj „nesplniteľný cestovateľský sen“.

Podporiť

Dom remesiel, ktorý spája

Mirka Debnáriková

Tvorivé dielne určené pre seniorov, študentov a zdravotne postihnutých klientov domova sociálnych služieb.

Podporiť

Príbeh Váhu

Jana Čavojská a Vladimír Kampf

Najdlhšia slovenská rieka Váh, akási čiara života našej krajiny, je v centre záujmu dokumentárneho filmu Hovoriaca rieka.

Podporiť

Fabrika na sny

Kristína Živkovičová

Priatelia ma volajú „fabrika na sny“. Oni chcú darček a ja ho vymyslím. Snažím veľa využívať prírodný materiál ako kamienky, drevo, šišky.

Podporiť

Nie je miska, ako miska

Juraj Adamjak

Sú z koreňov, hrčí, stromov, ktoré mali ťažký život a hoci ich pokrútilo, nezlomili sa, rástli ďalej.

Objavuj Kategórie

Prispôsobený každému veku

Ľudia, ktorí stratia prácu v preddôchodkovom veku, väčšinou majú veľký problém znovu sa zamestnať. 
Zamestnávatelia často uprednostnia mladších ľudí, a tak starším nezostáva nič iné, ako poberať dávky v nezamestnanosti. 
Ak chcete vytvoriť projekt alebo predávať Vaše výrobky, no Váš vek ešte nepresiahol hranicu 50+, stačí aby vo vašom tíme 
bola osoba staršia ako 50 rokov. Ďalšie informácie.

O nás

Skúsenosti

Podarilo sa nám so stovkami nezamestnaných na rôznych úradoch práce vytvoriť v oblasti podnikania a samozamestnania také podmienky, ktoré z dlhodobého hľadiska zabezpečili účastníkom nielen prácu ale aj rozvoj ich osobných kvalít.

Dôvera

PhDr. Jozef Čuha je majiteľ spoločnosti a predseda OZ Medzinárodného centra pozitívneho myslenia. Garanciou je naša spoločnosť a ľudia, ktorí za ňou stoja. Hovorí o nich história podnikania na Slovensku, ako aj ich osobný život.

Podpora

Ponúkame možnosť nájsť partnerov a zdroje na to, aby ste uskutočnili vlastné nápady a dokázali ich dostať do praxe. Sme tu pre vás 24 hodín, 7 dní v týždni, preto sa neváhajte opýtať, radi vám poradíme. 

Financie

Projekt bol vytvorený pre ľudí, ktorí majú už svoje striebro vo vlasoch. Ponúkame podnikateľské prostredie pre ľudí, ktorí už dosiahli vek 50 rokov a dostali tak od života druhú šancu.

Ako môžem pomôcť ?

Pošli peniaze

Podarilo sa nám so stovkami nezamestnaných na rôznych úradoch práce vytvoriť v oblasti podnikania a samozamestnania také podmienky, ktoré z dlhodobého hľadiska zabezpečili účastníkom nielen prácu ale aj rozvoj ich osobných kvalít.

Prihlás blízku osobu

Ak poznáte osobu, ktorá ovláda dávno zabudnuté veci, kultúrne tradície, má vlastné nápady alebo myšlienky,no viete aj to , že už nemá odvahu začať s ničím, čo by sme mohli nazvať vlastným projektom a podnikaním, tak ho oslov, ponúkni mu možnosť a pomôž mu při začiatkoch.

Zdieľaj projekt

Získajte pozornosť verejnosti pre tvorcu projektu a tým zvýšite šance pre jeho úspech. Nakoľko ide o vekovú kategóriu 50+, ktorá, česť výnimkám, môže mať s modernými internetovými podmienkami isté problémy, preto je nevyhnutné dať o požadovanom podnikateľskom zámere vedieť , čo najšíršiemu počtu ľudí aj prostredníctvom sociálnych sietí (Facebook, Twitter, Google+, Linked In, Pinterest, Instagram).

Začnite uskutočňovať svoje sny,
alebo podporte tých, na ktorých Vám skutočne záleží.

Pošlite nám kontakt a my Vás budeme informovať o novinkách.

Naši partneri